Do rundy rewanżowej bardzo intensywnie przygotowują się też zespoły z naszego powiatu grające w niższych klasach rozgrywkowych. W tygodniu trenują, w weekendy grają natomiast mecze kontrolne. Ich wyniki pozwalają nam w miarę optymistycznie patrzeć na piłkarską wiosnę.

Sokół Serock wysoko, bo aż 4:2, pokonał u siebie KS Orzeł Baniocha. Bramki dla „mydlarzy” zdobyli Darkowski, Michalak, Tyka i zawodnik testowany. Legionovia II Legionowo zremisowała 2:2 z PAF Płońsk, bramkę tracąc w jednej z ostatnich akcji meczu. Na listę strzelców wpisali się Eryk Kwiatosz oraz Karol Ziąbski, strzelając gola z rzutu karnego. Z kolei Madziar Nieporęt pewnie pokonał grającego w piątej lidze Drukarza Warszawa. Mecz zakończył się wynikiem 4:1, a strzelcami bramek byli Maciej Gust (dwa gole), zawodnik testowany i Kacper Jasiszczak.

Czwartoligowy Sokół Serock rundę wiosenną rozpocznie w weekend 9-10 marca, a jego pierwszym rywalem będzie KS CK Troszyn. Piłkarska wiosna dla zespołów grających w lidze okręgowej ruszy natomiast tydzień później. Na początek wiosennych zmagań „Dwójka” z Legionowa zagra z Bugiem Wyszków, Madziar Nieporęt zmierzy się z Mazurem Radzymin, a Dąb Wieliszew z Orłami Zielonka.