W weekendową noc policjanci z Legionowa zostali wezwani do jednego z bloków na terenie miasta. Na klatce schodowej budynku miało bowiem dochodzić do zakłócania ciszy nocnej. Na miejscu mundurowi zastali pijanego i agresywnego mężczyznę.

Jak się okazało, 38-latek dobijał się do drzwi sąsiadów. Policjanci polecili mu, aby udał się do swojego mieszkania. Mężczyzna nie miał jednak zamiaru ich słuchać. W trakcie prowadzenia czynności legionowianin stał się arogancki i zaczął kierować pod adresem funkcjonariuszy obraźliwe słowa oraz groźby. W rezultacie 38-latek trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzuty znieważenia i wywierania wpływu na funkcjonariuszy wykonujących czynności służbowe. Zgodnie z Kodeksem karnym za popełnione przestępstwa grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

Poprzedni artykułTrenowanie, sparowanie
Następny artykułNowa „Miejscowa na Weekend”
Trudno powiedzieć, czy to wpływ zodiakalnego Koziorożca, ale lubi czasem nabić kogoś na medialne rogi. Starając się przy tym, a to coraz rzadsze zjawisko, nie nabijać w butelkę czytelników. 53-letni chłopiec starannie skrywający swe emocje. Głównie pozytywne. Posiadacz wielu cech, które dyskwalifikują go jako wzór dziennikarza. Mimo to od dwóch dekad dzielnie trwa na legionowskim posterunku.