Do startu piłkarskiej rundy wiosennej pozostał niewiele ponad tydzień. Pierwszy rewanżowy mecz Legionovia Legionowo rozegra już w sobotę 2 marca. Tymczasem jej piłkarze cały czas intensywnie trenują i sprawdzają się w meczach kontrolnych. W zeszłym tygodniu zaliczyli dwa kolejne sparingi.

Oba spotkania zostały rozegrane na boisku przy Parkowej. Pierwsze odbyło się w środę 14 lutego, a drugie w sobotę 17 lutego. We wcześniejszym meczu rywalem zespołu trenera Marcina Broniszewskiego był czwartoligowy Mazur Karczew. Mimo przewagi i wielu dobrych sytuacji podbramkowych legionowianom nie udało się strzelić mu gola. Pierwszy ze sparingów skończył się więc bezbramkowym remisem.

W sobotnim meczu kontrolnym legionowianie zmierzyli się z kolejnym czwartoligowcem – Mazovią Mińsk Mazowiecki. Przez większość pierwszej połowy spotkania utrzymywał się bezbramkowy remis. Jednak w ciągu trzech minut gościom udało się strzelić Legionovii dwie bramki. Taki wynik utrzymał się już do końca sparingu.

Przed końcem przygotowań do rundy wiosennej podopieczni trenera Marcina Broniszewskiego rozegrają jeszcze jeden mecz kontrolny. W sobotę 24 lutego w Warszawie na boisku przy ul. Obrońców Tobruku 11 legionowianie zmierzą się z Polonią Warszawa. Tydzień później, 2 marca, Legionovia zagra natomiast pierwszy mecz o punkty w rundzie rewanżowej. O godzinie 15.00 na własnym boisku podejmie ona Mławiankę Mława.

Poprzedni artykułEnergetyk bez prądu
Następny artykułMiłosna KoOPERAcja
Trudno powiedzieć, czy to wpływ zodiakalnego Koziorożca, ale lubi czasem nabić kogoś na medialne rogi. Starając się przy tym, a to coraz rzadsze zjawisko, nie nabijać w butelkę czytelników. 53-letni chłopiec starannie skrywający swe emocje. Głównie pozytywne. Posiadacz wielu cech, które dyskwalifikują go jako wzór dziennikarza. Mimo to od dwóch dekad dzielnie trwa na legionowskim posterunku.