fot. arch.

W sobotę (19 listopada) piłkarze trzecioligowej Legionovii Legionowo rozegrali ostatni w tym roku mecz o punkty. Zawodnicy niedługo wrócą już z urlopów i rozpoczną przygotowania do rundy rewanżowej. Ponownie liga ruszy na początku marca.

Koniec urlopu dla wszystkich piłkarzy zaplanowano na 5 grudnia, a już następnego dnia mają oni wznowić treningi. Potrwają one aż do przerwy świąteczno-noworocznej, zaplanowanej na okres od 17 grudnia do 1 stycznia. Od drugiego dnia nowego roku aż do 8 stycznia zawodnicy będą mieli czas na pracę indywidualną. Wznowienie treningów po świętach zostało z kolei ustalone na 9 stycznia.

Na właściwe przygotowanie się do rundy rewanżowej gracze Legionovii będą mieli ponad dwa miesiące. Można się spodziewać, że niedługo poznamy też drużyny, z jakimi legionowianie zmierzą się w sparingach oraz przynajmniej zbliżone terminy meczów kontrolnych.

Rozpoczęcie rundy wiosennej zostało zaplanowane na weekend 4-5 marca. W pierwszym wiosennym meczu Legionovia zmierzy się u siebie z Pilicą Białobrzegi. Letnie starcie obu drużyn zakończyło się wysokim zwycięstwem legionowian 3:1.