Nawet jeśli zabraknie w ten weekend śniegu, przeróżnych atrakcji oraz świątecznego klimatu będzie na zarządzanym przez spółkę KZB Legionowo targowisku Mój Rynek co niemiara. Wszystko za sprawą Jarmarku Mikołajkowego, który rozgości się tam w najbliższy piątek i potrwa aż do niedzieli.

Na mikołajkowej imprezie, zorganizowanej przez specjalizującą się w tego rodzaju wydarzeniach firmę wraz ze spółką KZB Legionowo, zagości aż trzydziestu wystawców. Ich asortyment, jak przystało na dobrze zaopatrzony targ, będzie wprawdzie rozmaity, ale wspólnym handlowym mianownikiem pozostanie oczywiście zimowo-świąteczny charakter całego przedsięwzięcia. Goszczący na jarmarku miłośnicy swojskich smaków znajdą tam m.in. miody z małych, polskich pasiek, przeróżne słodkości, a także domowej receptury soki i konfitury. Na miejscu będą też przyrządzane regionalne potrawy, na przykład oscypki z grilla. Jeśli zaś zrobi się chłodno, będzie można sięgnąć po grzane piwo lub wino… A później, na stoiskach rękodzielniczych, rozejrzeć się za gwiazdkowym prezentem.

Na legionowskim jarmarku nie zabraknie również atrakcji dla jego najmłodszych uczestników. – Przewidujemy spotkanie z Mikołajem, elfy rozdające cukierki oraz animacje dla dzieci – zachęcają organizatorzy wydarzenia. Wszyscy mieszkańcy mogą czuć się zaproszeni!