Wysokie ceny nieruchomości sprawiają, że niewielu Polaków może pozwolić sobie na kupno dużego mieszkania. Większość młodych małżeństw, singli i rodzin z dziećmi zamieszkuje w lokalach o powierzchni do 50 metrów kwadratowych z dwoma lub trzema pokojami. Jeżeli i Ty masz do dyspozycji jedynie taką przestrzeń, z pewnością masz problem z praniem i jego suszeniem. Pralko suszarka do małej łazienki to rozwiązanie, które powstało z myślą o osobach takich jak Ty.

Oszczędzaj czas i miejsce dzięki pralko suszarce

Pranie jest znacznie prostsze, gdy posiada się duży dom z osobną pralnią i suszarnią oraz ogrodem, w którym latem można suszyć mokre ubrania. Jeżeli zamieszkuje się niewielkie mieszkanie z bloku, ma się mało miejsca, by suszyć odzież i nie tylko. Aby rozwiązać ten problem, można zdecydować się na pralko suszarkę, która zmieści się nawet do małej łazienki.

Pralko suszarka czy dwa osobne urządzenia?

W sklepach ze sprzętem AGD znajdzie się zarówno pralko suszarki, jak i odrębne suszarki. Kupno osobnej pralki i suszarki jest tańsze niż pralko suszarki, jednak dwa duże sprzęty nie zawsze zmieszczą się w małym mieszkaniu. Dodatkowo gdy wybiera się osobne urządzenia, konieczne jest wyjmowanie prania i przekładanie mokrych ubrań, bielizny lub pościeli do suszarki. Jeżeli postawi się na pralko suszarkę, wystarczy wybrać odpowiedni program prania i suszenia, a następnie wyjąć czyste i suche pranie.

Pralko suszarka do małej łazienki zmieści się, nawet gdy pomieszczenie ma powierzchnię około 3 m2. Po odpowiednim rozplanowaniu układu sprzętów i armatury bez trudu umieści się sprzęt w łazience, dzięki czemu w pozostałych pomieszczeniach będzie się mieć więcej miejsca. Zniknie bowiem konieczność suszenia prania w salonie, sypialni lub na balkonie, na którym będzie można bez przeszkód wypoczywać przez całe lato.

Oszczędzaj czas i miejsce dzięki pralko suszarce

Dzięki pralko suszarce każda pani i każdy pan domu mają znacznie więcej czasu dla siebie. Pranie wymaga jedynie załadowania urządzenia i następnie wyjęcia z niego suchej odzieży, bielizny itp. Możliwe jest włączenie sprzętu przed wyjściem do pracy i wyjęcie z niego czystych ubrań po powrocie do domu. Dodatkowo pralko suszarka sprawia, że oszczędza się sporo miejsca, co ma ogromne znaczenie, gdy dysponuje się ograniczoną przestrzenią. Tę zaletę pralko suszarki docenią zwłaszcza rodziny z dziećmi, w których pierze się niemalże codziennie i przez cały czas suszy się pranie w każdym wolnym pomieszczeniu.