W te święta drużyny z naszego powiatu grające na co dzień w niższych klasach rozgrywkowych, pod względem piłkarskim, za bardzo nie miały co świętować. Dla trzech z nich mecze rozgrywane w Wielką Sobotę zakończyły się porażkami. Wyjątkiem, i to zarówno w kwestii wyniku, jak i terminu, był Dąb Wieliszew.

Zespół z Wieliszewa, cały czas zajmujący ostatnie miejsce w tabeli grupy pierwszej ligi okręgowej, w spotkaniu rozegranym w środę 27 marca przekonująco, bo aż 3:1, ograł u siebie zajmujący przedostatnie miejsce w tabeli zespół Promnik Łaskarzew. Wielkosobotnie mecze przyniosły natomiast trzy porażki. Sokół Serock na własnym boisku uległ 1:4 Oskarowi Przysucha, Legionovia II Legionowo w meczu wyjazdowym przegrała 0:3 z Wichrem Kobyłka, a Madziar Nieporęt u siebie uległ 1:4 z Orłami Zielonka.

W następnej kolejce Sokół Serock zagra na wyjeździe z KS Raszyn. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 6 kwietnia o 13.00. Legionovia II Legionowo w niedzielę 7 kwietnia o godzinie 10.00 podejmie u siebie PKS Radość, Madziar Nieporęt tego samego dnia o 17.30 zagra na wyjeździe z rezerwami Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, a Dąb Wieliszew w sobotę 6 kwietnia o 10.30 w meczu wyjazdowym zmierzy się z KS Halinów.