Wystartowała piłkarska wiosna na boiskach w niższych klasach rozgrywkowych. Każdej z drużyn z powiatu legionowskiego inauguracja drugiej rundy smakowała inaczej. Dąb Wieliszew cieszył się ze zwycięstwa, Legionovia II Legionowo musiała przełknąć gorycz porażki, Sokół Serock podzielił się z rywalem punktami, a Madziar Nieporęt swojego meczu… nie zagrał.

Grający w grupie pierwszej V ligi Sokół Serock w meczu wyjazdowym zremisował 3:3 z Makowianką Maków Mazowiecki, zaś rywalizujący w grupie pierwszej ligi okręgowej Dąb Wieliszew pokonał na wyjeździe 2:1 PKS Radość. Występująca w tych samych rozgrywkach Legionovia II Legionowo, również w meczu wyjazdowym, uległa 0:2 Bugowi Wyszków. Ostatnia z drużyn z ligi okręgowej z naszego powiatu, czyli Madziar Nieporęt, miała w sobotę zagrać u siebie ze Startem Otwock. Goście zrezygnowali jednak z gry, co oznaczało walkowera dla drużyny z Nieporętu.

W następnej kolejce Sokół Serock zmierzy się u siebie z liderem tabeli i jak dotąd niepokonanym KTS Weszło Warszawa. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 25 marca o godz. 13.00. Dąb Wieliszew, również na własnym boisku i również 25 marca, zmierzy się z KS Wesoła. Pierwszy gwizdek w Wieliszewie zabrzmi o godzinie 14.00. Mecz domowy czeka też „dwójkę” z Legionowa. W niedzielę 26 marca o godz. 14.00 podejmie ona MKS Polonię Warszawa. Także w niedzielę swój mecz, po nieudanej inauguracji wiosny, rozegra Madziar Nieporęt. O 18.00 zmierzy się na wyjeździe z Białymi Orłami Warszawa.