Wydarzeniem czternastej kolejki w grupie pierwszej ligi okręgowej było starcie lidera z wiceliderem. Mecz pomiędzy Talentem Warszawa a Legionovią II Legionowo zakończył się bezbramkowym remisem. Wyniki pozostałych drużyn z powiatu to porażka Sokoła Serock i Madziara Nieporęt oraz remis Dębu Wieliszew.

Na podziale punktów pomiędzy Talentem a Legionovią II żadna z drużyn znajdujących się za nimi specjalnie nie skorzystała. Dzięki temu oba zespoły utrzymały swoje miejsca na szczycie tabeli. Pozycję wicelidera grupy I w V lidze utrzymał też Sokół Serock, nawet mimo wyjazdowej porażki 1:2 z Drukarzem Warszawa. Takim samym stosunkiem bramek zakończył się również wyjazdowy mecz Madziara Nieporęt z KS Łomianki. Natomiast w domowym starciu Dębu Wieliszew z MKS Polonią Warszawa padł wynik 1:1.

W ostatniej kolejce rundy jesiennej Sokół zmierzy się z Unią Warszawa (niedziela 20 listopada o godzinie 18.00). Legionovia II Legionowo zagra na wyjeździe z Wichrem Warszawa (sobota 19 listopada o godzinie 12.00), Dąb Wieliszew, również w meczu wyjazdowym, sprawdzi się w rywalizacji ze Świtem II Nowy Dwór Mazowiecki (sobota 19 listopada o godzinie 11.00), a Madziar Nieporęt na własnym boisku zagra z Victorią II Sulejówek (sobota 19 listopada o godzinie 13.00).