fot. Łukasz Cichecki

Ta kolejka nie przyniosła dużych zmian w układzie tabeli grupy Warszawa I w lidze okręgowej. Legionovia II Legionowo i Dąb Wieliszew nadal są tuż przed jej szczytem, a Sokół Serock i Wisła Jabłonna ciągle plasują się blisko jej dna.

Wisła Jabłonna po ostatnim awansie na 14. oczko znów niestety spadła na przedostatnie miejsce. Sokół pozostał trzynasty, a Legionovia zamieniła się miejscami z Dębem i to teraz ona jest trzecia w tabeli.

W dziewiątej kolejce w grupie Warszawa I ligi okręgowej, Legionovia II Legionowo podejmowała na własnym boisku Olimpię Warszawa. Mecz zakończył się zwycięstwem legionowian 4:2. Dąb Wieliszew bezbramkowo zremisował na wyjeździe z Mazurem II Karczew. Sokół Serock został rozbity na własnym boisku 1:5 przez Escolę Varsovia Warszawa, a Wisła Jabłonna po bardzo wyrównanym meczu uległa u siebie Wiśle Dzicinów 4:5.

W następnej kolejce Legionovia zagra z pogromcą jabłonowskiej Wisły, Dąb zmierzy się z Agape Białołęka, Sokół z Marcovią Marki, a Wisła Jabłonna zagra z rezerwami Polonii Warszawa. Do końca rundy jesiennej zostało jeszcze sześć kolejek.