W ubiegłą sobotę (30 maja) przed Domem Handlowym „Maxim” odbyła się charytatywna impreza z okazji Dnia Dziecka, w trakcie której zbierano pieniądze na rzecz chorega Michała Shihaba. Jej organizatorami było Laser War, Wolontariat Legionowo oraz DH „Maxim”.

Młody legionowianin Michał Shihab cierpi na chorobę Huntingtona. Chłopiec wymaga stałej i niestety kosztownej rehabilitacji.A na to są oczywiście potrzebne pieniądze. I tu właśnie z pomocą zjawił się Wolontariat Legionowo, Laser War i Maxim. Atrakcji dla uczestników imprezy przygotowano naprawdę sporo.

Było mini miasteczko ruchu drogowego, prowadzone przez przedstawicieli Inspekcji Transportu Drogowego. Było sześć namiotów tzw. FUN BOX-ów, gdzie na młodych uczestników imprezy czekała masa wyzwań sprawnościowych i intelektualnych, a na najlepszych laserowy mecz w Laser War. Był koncert Szachraja, grupy Smyczki i Dzwoneczki oraz gwiazdy wieczoru, zespołu Fenix. Byli motocykliści i offroadowcy. Była zumba z Pauliną Jakowicką i booika z Beatą Dyrdą. Była również Pracownia Sztuk Różnych. Nie mogło tez oczywiście zabraknąć stoisk gastronomicznych, dmuchanych zamków i nieodzownego przy takich imprezach, malowania twarzy.

Ważną częścią imprezy były także licytacje przedmiotów przekazanych na sobotnią akcję charytatywną, które prowadził zastępca prezydenta Legionowa, Piotr Zadrożny. Z licytacji oraz zbiórki do puszek, na rzecz chorego Michała Shihaba udało się zebrać prawie 7,5 tysiąca złotych.

1 KOMENTARZ

  1. licytacje to ten brzoza prowadził a zadrozny pomagał chwile – ale rzetelny artykuł

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.