Młodziczki klubu LTS Legionovia Legionowo zakończyły Turniej Finałowy Młodzieżowych Mistrzostw Polski na czwartym miejscu. Turniej odbył się w Człuchowie w dniach 17-18-19 maja 2013. O trofeum Mistrza Polski walczyło tam osiem najlepszych drużyn w Polsce: MOS Wieliczka, Szóstka Biała Podlaska, Sparta Braniewo, Orzeł Malbork, LTS Legionovia, WTS Włocławek, Libero Wałcz i Libero Starogard Gdański. Legionovia zdecydowanie wygrała trzy pierwsze mecze i awansowała z pierwszego miejsca do fazy pucharowej. W półfinale, po słabym meczu uległa drużynie Libero Starogard Gdański – późniejszemu zdobywcy pierwszego miejsca. W meczu o trzecie miejsce Legionovia walczyła dzielnie z Orłem Malbork, wygrywając na przewagi pierwszy set, niestety pozostałe sety padły łupem Orła Malbork, który tym samym zdobył brązowy medal. O złoto walczyły dwa doskonałe zespoły Sparta Braniewo i Libero Starogard Gdański. Klasyfikacja końcowa Turnieju:

1. Libero Starogard Gdański

2. Sparta Braniewo

3. Orzeł Malbork

4. LTS Legionovia Legionowo

5. MOS Wieliczka

6. WTS Włocławek

7. Libero Wałcz

8. Szóstka Biała Podlaska

MVP Turnieju została Daria Szczyrba ze Sparty Braniewo, a zawodniczka Legionovii Ola Rasińska zdobyła dwie statuetki: dla najlepszej atakującej turnieju i dla najlepiej blokującej turnieju.

Miejsce w pierwszej czwórce to wielki sukces legionowskiej siatkówki, choć niedosyt pozostał – do medali zabrakło niewiele, ale taki jest sport – ktoś to czwarte miejsce zająć musi. Dziewczyny zyskały wielkie doświadczenie, które zapewne zaowocuje w przyszłych latach. Była radość zwycięstwa (3 wygrane mecze) i łzy rozpaczy (2 przegrane mecze). Kwintesencja sportu i siatkówki. Cieszymy się z czwartego miejsca w Polsce naszych młodziczek i dziękujemy Zawodniczkom, Trenerom, Kibicom i Klubowi LTS Legionovia za pomoc w osiągnięciu tego sukcesu.