Od  wielu lat organizuję Festiwal  Młodych  Talentów, który stał się już  naszą miejską tradycją. Młodych talentów w Legionowie nie brakuje  i, jak pokazał  ostatni koncert galowy, bardzo wielu legionowian  przychodzi, by  podziwiać i wspierać  szkolne gwiazdy.  Mam nadzieję, że  tak lub nawet  lepiej będzie nadal, gdyż dla artysty nie ma większej nagrody niż aplauz publiczności.
Pomyślałam,  że może nie tylko wśród młodzieży należy szukać uzdolnionych artystycznie osób. Wielu legionowskich seniorów wykazuje się aktywnością, której niejeden młody człowiek mógłby pozazdrościć. Stwierdziłam więc, że warto ten zapał, chęć działania wykorzystać  i dla zainteresowanych  stworzyć  grupę teatralno-estradową, w której legionowscy emeryci mogliby wspólnie przyjemnie i twórczo spędzać czas, tworząc projekty artystyczne. To doskonały sposób na wyzwalanie ekspresji twórczej przeciwdziałającej również izolacji społecznej i poczuciu osamotnienia oraz aktywizowanie i integrowanie środowiska emerytów. I już za kilka miesięcy emerytowane talenty mogłyby zabłysnąć na legionowskiej scenie.

 

 

Zwracam się do wszystkich legionowskich seniorów zainteresowanych taką formą działalności o zgłaszanie się  do 28 lutego:  tel. 509 469 222  lub mail: mluzak@wp.pl. Czekam na Państwa  zgłoszenia. Myślę, że razem możemy zrobić coś naprawdę pozytywnego i twórczego.