KPR Legionowo podejmował na własnym parkiecie Wybrzeże Gdańsk. Szczypiorniści z Legionowa liczyli, że zdołają zdobyć kolejne punkty i rozpocząć marsz w górę tabeli.

Niestety to goście praktycznie przez cały mecz kontrolowali wydarzenia na boisku. KPR cały czas gonił wynik, w grze pozostawał głównie ze względu na dobrze grającego Mikołaja Krekorę, oraz skutecznego Kacpra Adamskiego. Było to jednak zbyt mało i na przerwę zespoły schodziły przy prowadzeniu gości.

W drugiej połowie gracze KPR walczyli do upadłego, jednak goście cały czas utrzymywali bezpieczny dystans. KPR nie zdołał doprowadzić do wyrównania i mecz zakończył się wynikiem 31:26.

Kolejne spotkanie KPR rozegra 4 października z ORLEN Wisłą Płock.

KPR Legionowo – Wybrzeże Gdańsk 26:31 (12:15)

KPR Legionowo:Krekora, Kujawa – Adamski – 9, Ciok – 4, Kowalik – 4, Grabowski – 3, Rutkowski – 3, Brinovec – 1, Ignasiak – 1, Niedziółka – 1, Jędrzejewski, Suliński.
Wybrzeże Gdańsk: Chmieliński, Pieńczewski – Prymlewicz – 8, Papaj – 6, Wróbel – 6, Oliveira – 5, Rogulski – 4, Podobas – 1, Sulej – 1, Bednarek, Gauden.