W sobotę (11 października) około godziny 11.00 w miejscowości Karolino doszło do tragicznego wypadku. Poszkodowana w nim młoda kobieta zmarła w szpitalu. Pozostałym dwóm osobom, które znajdowały się w aucie, nic się nie stało. 

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki citroen, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na przeciwległy pas jezdni, dachowało i zatrzymało się dopiero na przydrożnym polu.W citroenie, oprócz 30-letniego  kierowcy znajdowały się jeszcze dwie kobiety, 28-latka i 38-latka. Kierowca wyszedł z wypadku bez szwanku. Starsza z kobiet została lekko ranna. Obrażenia 28-latki były natomiast bardzo poważne.

Z miejsca wypadku zabrał ją śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Mimo natychmiastowej pomocy lekarskiej, poszkodowanej nie udało się uratować. Kobieta zmarła w szpitalu. Kierowca citroena był trzeźwy. Wszystkie okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku wyjaśni policyjne śledztwo. 

W ten weekend na drogach powiatu legionowskiego doszło jeszcze do sześciu, na szczęście niegroźnych kolizji. Zatrzymano też dwóch nietrzeźwych kierujących. Rekordzistą był 29-letni Łukasz S. Mężczyzna został zatrzymany na terenie Serocka. W jego organizmie krążyły prawie trzy promile alkoholu. Prowadził on ponadto auto mimo sadowego zakazu. Za to co zrobił 29-latek odpowie teraz przed sądem.