fot. studio Born2Dance

Dwójka utalentowanych tancerzy z legionowskiego studia Born2Dance znów potwierdziła swoją klasę. Tym razem w trakcie światowego czempionatu organizowanego przez World Dance Sport Federation, jaki na początku listopada odbył się w belgijskim mieście Brugge. Amelia Borkowska i Rafał Klik przywieźli stamtąd dwa tytuły mistrzów świata.

Po wywalczonym w bieżącym roku w Szwecji mistrzostwie Starego Kontynentu dwójka zdolnych i pracowitych podopiecznych trenerki Małgorzaty Mikołajek miała okazję potwierdzić swoją klasę na tle rywali z reszty globu. I wykorzystała ją najlepiej jak mogła! W pięknej i urokliwej Brugii legionowscy tancerze osiągnęli wręcz wymarzone wyniki: Amelia Borkowska zdobyła tytuł mistrzyni świata w tańcu solo dorosłych, razem z Rafałem Klikiem triumfując też w duetach. Dzięki temu teraz w doskonałych nastrojach mogą oni przygotowywać się do występu w grudniowych ogólnopolskich zawodach „Time for Dance”, których gospodarzem już tradycyjnie będzie Arena Legionowo.

Pozostali tancerze z liczącej czternaście osób ekipy ze studia Born2Dance – po udanych występach w pokazach solowych, duetowych i mini formacji – również opuszczali gościnną Belgię z szerokimi uśmiechami na ustach. Ich najlepsze wyniki wyglądały następująco: mini formacja fame dorośli – 5 miejsce, mini formacja fame juniorzy – 5 miejsce, duet juniorski (Hanna Urban i Zofia Morawska) – 6 miejsce oraz duet dorosłych (Paulina Szymkowska i Paweł Mikołajek) – 6 miejsce.