Soccer Ball in Goal Net --- Image by © Royalty-Free/Corbis

Niespodzianki nie było i w siedemnastej kolejce V ligi w grupie pierwszej Sokół Serock uległ na własnym boisku liderowi tabeli, KTS Weszło Warszawa. Wyniki meczów pozostałych drużyn z powiatu grających w niższych klasach rozgrywkowych to: porażka Legionovii II Legionowo, remis Dębu Wieliszew i zwycięstwo Madziara Nieporęt.

Jeżeli chodzi o poszczególne rezultaty, serocki Sokół przegrał z niepokonanym do tej pory KTS-em Weszło 1:3. „Dwójka” z Legionowa na własnym boisku uległa 0:1 MKS-owi Polonia Warszawa, Dąb – również u siebie – zremisował 2:2 z KS Wesoła, a Madziar pokonał na wyjeździe 2:1 Białe Orły Warszawa.

W następnej kolejce „mydlarze” w meczu wyjazdowym zmierzą się z Polonią II Warszawa. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę 2 kwietnia o godz. 13.30. Legionovia II Legionowo, również w spotkaniu wyjazdowym, zagra ze Świtem II Nowy Dwór Mazowiecki. Start meczu w niedzielę 2 kwietnia o godz. 18.00. W sobotę 1 kwietnia o godzinie 11.00 odbędzie się natomiast derbowe starcie między Madziarem a Dębem. Gospodarzem spotkania będzie drużyna z Nieporętu.