Pierwsza listopadowa kolejka w niższych ligach za nami. Zespoły z powiatu legionowskiego zagrały w niej ze zmiennym szczęściem. Sokół Serock i Madziar Nieporęt swe meczy wygrali, Legionovia II Legionowo zremisowała, a Dąb Wieliszew przegrał. Zbyt dużych zmian w tabelach nie było. Sokół i Legionovia zachowały pozycje wiceliderów w swoich grupach.

Serocczanie wygrali u siebie 1:0 z MKS Ciechanów. W następnej kolejce „mydlarze” zmierzą się na wyjeździe z Drukarzem Warszawa. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 12 listopada o godzinie 12.00. Legionovia II Legionowo na własnym boisku zremisowała 2:2 z KS Łomianki. W przyszły weekend szykuje się kibicom mecz na szczycie ligi okręgowej w grupie 1. „Dwójka” ponownie u siebie zagra z liderem – Talentem Warszawa. Start spotkania w piątek 11 listopada o 11.00.

Madziar Nieporęt wygrał na wyjeździe 2:1 z KS Wesoła, a w następnej kolejce, również w meczu wyjazdowym, zmierzy się z KS Łomianki. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 12 listopada o godzinie 11.00. Ostatnia z drużyn z powiatu, czyli Dąb Wieliszew, przegrała na wyjeździe 0:3 z Bugiem Wyszków. W przyszły weekend wieliszewianie zmierzą się u siebie z MKS Polonia Warszawa. Spotkania odbędzie się w sobotę 12 listopada o godzinie 13.00.