Ostatni weekend w wykonaniu drużyn z powiatu legionowskiego był raczej udany. Ich bilans to trzy zwycięstwa i jedna porażka. Sokół Serock i Legionovia II Legionowo cały czas utrzymują się w czołówce swoich lig. Z kolei Dąb Wieliszew i Madziar Nieporęt spadły na nieco niższe pozycje.

Sokół Serock wysoko, bo aż 7:1, pokonał u siebie Nadnarwiankę Pułtusk i po ośmiu kolejkach, z 16 punktami na koncie, zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli V ligi w grupie 1. W następny weekend serocczanie zagrają na wyjeździe z Okęciem Warszawa. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 15 października o godzinie 12.00.

Legionovia II Legionowo, również u siebie, wygrała 5:3 z Białymi Orłami Warszawa. Dzięki temu po dziewięciu kolejkach „dwójka” jest wiceliderem ligi okręgowej w grupie 1. Ma na swoim koncie 19 punktów i do pierwszego w tabeli Talentu Warszawa traci cztery oczka. W następnej kolejce legionowianie w derbowym starciu zmierzą się na wyjeździe z Dębem Wieliszew. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 15 października o godzinie 14.00.

Z kolei wieliszewianie w ten weekend w meczu wyjazdowym pokonali 3:2 KS Halinów. Madziar Nieporęt, również na wyjeździe, przegrał 1:2 z Bugiem Wyszków. W następnej kolejce zespół z Nieporętu podejmie u siebie MKS Polonię Warszawa. Mecz odbędzie się w sobotę 15 października o 11.00.