Ostatnia kolejka w piłkarskich niższych klasach rozgrywkowych była średnio udana dla drużyn z powiatu legionowskiego. Zanotowały one jedno zwycięstwo, jeden remis oraz dwie porażki. Spowodowało to, że miejsca w czołówce nieco się od lokalnych zespołów oddaliły.

Zwycięsko weekendowe zmagania piłkarskie zakończyła tylko drużyna Legionovii II Legionowo. „Dwójka” pokonała na wyjeździe 4:1 Start Otwock i po tym triumfie awansowała na pozycję wicelidera w grupie pierwszej ligi okręgowej. Podziałem punktów zakończyło się natomiast domowe starcie Madziara Nieporęt z Wichrem Kobyłka. Wynik meczu to 2:2. Dwie pozostałe lokalne drużyny, czyli Dąb Wieliszew oraz występujący w piątej lidze Sokół Serock, miniony weekend zakończyły bez żadnej zdobyczy punktowej. Dąb przegrał u siebie 2:4 z Wilgą II Garwolin, a Sokół minimalnie uległ na wyjeździe 1:2 Skrze Drobin.

W następnej kolejce serocki Sokół zmierzy się u siebie z Nadnarwianką Pułtusk (8 października, godz. 13.00), Dąb Wieliszew zagra na wyjeździe z KS Halinów (8 października, godz. 11.00), nieporęcki Madziar, również w meczu wyjazdowym, zagra z Bugiem Wyszków (8 października, godz. 16.00), a Legionovia II podejmie na własnym boisku Białe Orły Warszawa (8 października, godz. 18.00).