Koszykarzom Legionu Legionowo nie udało się niestety podtrzymać zwycięskiej passy. W sobotę (12 lutego) na własnym parkiecie przegrali 63:82 z Kolejarzem Basket Radom. Spotkanie odbyło się w ramach 23. kolejki 2 ligi mężczyzn w grupie B.

Wszystkie cztery kwarty meczu należały do gości. Pierwszą Kolejarze wygrali 20:12, drugą 20:16, trzecią 20:17 i czwartą 22:18. W drużynie z Legionowa najlepiej punktowali: Łukasz Paul – 16 punktów, Dariusz Kubica – 12, Przemysław Lewandowski, Sylwester Kus i Mateusz Zawistowski – po 9 punktów, Rafał Pstrokoński – 4 oraz Kuba Orłowski i Daniel Solanikow – po 2 punkty. – Słabo weszliśmy w grę i przez cały czas musieliśmy gonić wynik. Kiedy w trzeciej kwarcie doszliśmy przeciwnika na pięć punktów, wydawało się, że wynik jest jeszcze do odrobienia. Jednak wtedy coś się totalnie zacięło w naszej grze i strata zaczęła się niebezpiecznie powiększać. To nie były udane zawody w naszym wykonaniu i nie udało się zanotować trzeciego zwycięstwa z rzędu. Jednak nie opuszczamy głów i nadal walczymy o kolejne punkty w nadchodzących spotkaniach – podsumowali sobotnie spotkanie legionowscy koszykarze.

W przyszły piątek (18 lutego) Legion Legionowo zagra na wyjeździe z Sokołem Grupa Avista Ostrów Mazowiecki. Spotkanie zaplanowano na godzinę 19.00. Kolejny mecz na swoim parkiecie legionowianie rozegrają w środę 23 lutego o godzinie 21.00. W 25. kolejce 2 ligi mężczyzn w grupie B zmierzą się z KKS Tur Basket Bielsk Podlaski.