Z ostatniej kolejki w lidze okręgowej najbardziej z pewnością cieszą się gracze Madziara Nieporęt. Dzięki drugiemu zwycięstwu w sezonie drużynie udało się opuścić ostatnie miejsce w tabeli. Komplet punktów zgarnęły też rezerwy Legionovii Legionowo. Z kolei Dąb Wieliszew i Sokół Serock swoje spotkanie przegrali. Czwartoligowy beniaminek z Serocka ciągle więc w lidze nie ugrał choćby jednego punktu.

Rywalem „mydlarzy” był Hutnik Warszawa. Wyjazdowe spotkanie zakończyło się zwycięstwem Hutników 3:0. W następnej kolejce Sokół zmierzy się u siebie z Drukarzem Warszawa. Spotkanie to odbędzie się w sobotę 16 października o godzinie 11.00.

Legionovia II Legionowo pokonała u siebie 4:0 KS Łomianki, Dąb Wieliszew uległ Bugowi Wyszków aż 1:6, a Madziar Nieporęt wygrał na wyjeździe 2:0 z Józefovią Józefów. W następnej kolejce szykują nam się derby powiatu. W sobotę 16 października o godzinie 12.00 Dąb Wieliszew podejmie na własnym boisku Legionovię II Legionowo. Dzień później, w niedzielę 17 października o godzinie 13.00, Madziar zagra u siebie z Bugiem Wyszków.