Choć Legionovia Legionowo ma już za sobą pierwszy tej wiosny mecz o punkty, to tak naprawdę rozgrywki na trzecioligowych boiskach zostaną po zimowej przerwie wznowione dopiero w ten weekend. W tym samym terminie ligowe zmagania rozpoczną też zespoły z powiatu legionowskiego grające w lidze okręgowej. Z kolei drużyny A- i B-klasowe zagrają w weekend 27-28 marca.

Na inaugurację rundy wiosennej w lidze okręgowej w grupie Warszawa I wicelider tabeli Sokół Serock 13 marca o godzinie 18.00 zmierzy się na własnym boisku z drugą drużyną warszawskiej Polonii. Legionovia II Legionowo dzień później (14 marca) o godzinie 11.00, również u siebie, zagra z Mazurem Radzymin. 13 marca o godzinie 12.00 Dąb Wieliszew podejmie na własnym boisku Hutnika II Warszawa, a Wisła Jabłonna 14 marca o 15.00 zagra u siebie z Bugiem Wyszków.

A-klasowy Madziar Nieporęt zagra na wyjeździe z SKP Korona Warszawa, a Dąb II Wieliszew, również w meczu wyjazdowym, zmierzy się z Bednarską Warszawa. W ramach rozgrywek B-klasy Impet Łajski zmierzy się u siebie z Orłami Warszawa, Rotavia Nieporęt u siebie zagra z Mazurem II Radzymin, a Mewa Krubin na własnym boisku podejmie Wicher II Kobyłka. Dokładne terminy A- i B-klasowych spotkań rundy wiosennej nie są na razie znane.