fot. Fb KPR Legionowo

Rzuciwszy w pierwszej rundzie na kolana wszystkich rywali, szczypiorniści KPR-u Legionowo pracowicie spędzają przerwę w rozgrywkach. Zanim ponownie wybiegną na pierwszoligowe parkiety, zawodnicy ekipy prowadzącej w grupie C z przewagą dziewięciu punktów rozegrają kilka ważnych od strony szkoleniowej meczów sparingowych.

Terminarz zaplanowanych na styczeń gier kontrolnych legionowskiej drużyny wygląda imponująco. Na początek, trzynastego stycznia u siebie, piłkarze ręczni KPR-u zmierzą się z SPR-em ROKiS Radzymin. Trzy dni później, również w DPD Arenie, podejmą natomiast Warmię Energę Olsztyn. Dwudziestego stycznia legionowianie zagrają na wyjeździe z Orlenem Wisłą II Płock, zaś dwudziestego trzeciego do DPD Areny przyjedzie KSZO Handball Ostrowiec Świętokrzyski. Na koniec przygotowań, dwudziestego dziewiątego stycznia, prowadzony przez Marcina Smolarczyka i Michała Prątnickiego zespół pojedzie do Olsztyna, aby ponownie zmierzyć się z tamtejszą Warmią.

Drugą rundę pierwszoligowych rozgrywek w grupie C jej legionowski lider zainauguruje szóstego lutego. Jako pierwsza – prawdopodobnie wciąż przy pustych trybunach – jego aktualną formę sprawdzi trzecia w tabeli ekipa warszawskiego AZS-u Uniwersytet Warszawski. We wrześniu ubiegłego roku, na inaugurację tego sezonu, przegrała ona u siebie z KPR-em 18:30.

Poprzedni artykułWezwania po kłopoty
Następny artykułOperetka prosto z sieci
Trudno powiedzieć, czy to wpływ zodiakalnego Koziorożca, ale lubi czasem nabić kogoś na medialne rogi. Starając się przy tym, a to coraz rzadsze zjawisko, nie nabijać w butelkę czytelników. 53-letni chłopiec starannie skrywający swe emocje. Głównie pozytywne. Posiadacz wielu cech, które dyskwalifikują go jako wzór dziennikarza. Mimo to od dwóch dekad dzielnie trwa na legionowskim posterunku.