Ostatnia już w tym roku kolejka ligi okręgowej w grupie Warszawa I była udana dla zespołów z powiatu legionowskiego. Żadna z czterech drużyn nie przegrała swojego spotkania. Sokół Serock i Legionovia II Legionowo wysoko wygrały, a Dąb Wieliszew i Wisła Jabłonna zremisowały.

W siedemnastej kolejce wicelider tabeli, czyli Sokół Serock, mierzył się z Mazurem Radzymin. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem serocczan 5:1. Dąb Wieliszew podzielił się punktami z KS Wesoła. Ubiegłotygodniowe starcie tych drużyn zakończyło się wynikiem 3:3. Rezerwy Legionovii Legionowo rozbiły 4:0 drugą drużynę Hutnika Warszawa. Wisła Jabłonna z kolei zremisowała 2:2 z przedostatnią w tabeli Victorią II Sulejówek.

Zimę Sokół spędzi na fotelu wicelidera, Dąb po rundzie jesiennej jest czwarty, Legionovia szósta, a Wisła ciągle ostatnia. Po zimowej przerwie zespół z Serocka zmierzy się z Polonią II Warszawa, wieliszewianie zagrają z rezerwami warszawskiego Hutnika, legionowianie z Mazurem Radzymin, a wiślacy sprawdzą się z Bugiem Wyszków. Terminy tych spotkań nie zostały jeszcze ustalone.