Od 30 listopada do 1 grudnia w Parku Wodnym Warszawianka odbywały się Otwarte Zimowe Mistrzostwa Warszawy w Pływaniu o Puchar Bogdana Olesińskiego. Wśród blisko 800 zawodników z 48 polskich i zagranicznych klubów znalazły się dwie zawodniczki legionowskiego Delfina. I wstydu mu nie przyniosły.

Drugiego dnia zawodów w barwach klubu UKS Delfin Legionowo wystartowały Antonina Pietuch oraz Kaja Marońska. Rywalizowały one łącznie w pięciu konkurencjach. Największy sukces doniosła ta pierwsza, z czasem 46,08 zdobywając brązowy medal na dystansie 50 metrów stylem grzbietowym. Co warte podkreślenia, był to jej pierwszy start na długim basenie.

Najlepszym rezultatem Kai Marońskiej było natomiast siódme miejsce na 200 metrów stylem klasycznym. Jej czas to 3,28,14.

Poprzedni artykułNie byle jaki plac
Następny artykułKurs na kulturę
Trudno powiedzieć, czy to wpływ zodiakalnego Koziorożca, ale lubi czasem nabić kogoś na medialne rogi. Starając się przy tym, a to coraz rzadsze zjawisko, nie nabijać w butelkę czytelników. 53-letni chłopiec starannie skrywający swe emocje. Głównie pozytywne. Posiadacz wielu cech, które dyskwalifikują go jako wzór dziennikarza. Mimo to od dwóch dekad dzielnie trwa na legionowskim posterunku.