Rosnąca forma siatkarek Legionovii Legionowo dawała nadzieję na niespodziankę w mecz z Developres SkyRes Rzeszów. Niestety uczestniczki Ligi Mistrzyń okazały się zbyt mocne dla ekipy z Legionowa.

W pierwszym secie Legionovia bardzo długo zdawała się dyktować warunki – prowadziła 8:5, jednak z czasem to gospodynie zaczęły narzucać swój styl gry. Pomimo sporego oporu ze strony legionowianek pierwsza odsłona zakończyła się zwycięstwem gospodyń 25:20. W drugim secie rzeszowianki dominowały i dosyć łatwo wygrały do 16. Ostatnia partia również należała do siatkarek Developresu, które od początku uzyskały przewagę punktową i nie oddały jej do końca seta zakończonego wynikiem 25:21.
Porażka oznacza, że Legionovia osunęła się na 11 miejsce w tabeli. Trzeba jednak pamiętać, że punkty zdobyte w Rzeszowie byłby dużą sensacją i przegrana była czymś z czym należało się liczyć. 4 lutego podopieczne Piotra Olenderka rozegrają niezwykle ważny mecz z sąsiadującym w tabeli Impelem Wrocław i w tym spotkaniu muszą wygrać, jeżeli chcą ponownie uciec ze strefy spadkowej.

Developres SkyRes Rzeszów – Legionovia Legionowo 3:0 (25:20, 25:16, 25:21)
Legionovia Legionowo:Alagierska, Wójcik, Szpak, Damaske, Jasek, Mielczarek, Korabiec (L), Mikołajewska, Bączyńska, Grabka, Pacak.