Rozczarowanie – to słowo ciśnie się na usta, jeżeli chodzi o dwa ostatnie wyjazdowe spotkania Legionovii Legionowo. Drużyna z Legionowa, która potrafi efektownie wygrywać, nie jest w stanie ustabilizować formy.

Podopieczni Mirosława Jabłońskiego w minionym tygodniu rozegrali dwa spotkania. Pierwszym z nich był zaległy mecz z Gryfem Wejherowo, który zakończył się remisem 1:1, pomimo tego, że do 90 minuty meczu Legionovia prowadziła. Jeszcze bardziej bolesna była porażka 0:1 z niezbyt mocną Stalą Stalowa Wola. Strata trzech punktów jest bardzo trudna do przełknięcia, gdyż Legionovia ponownie straciła bramkę w końcówce meczu. Legionowianie mają o czym myśleć – 4 punkty były na wyciągnięcie ręki, zespół zdołał zainkasować tylko jedno oczko i zamiast włączyć się w walkę o górną część tabeli utknął w jej środku. W kolejnym meczu o zwycięstwo nie będzie łatwo, do Legionowa przyjeżdża bowiem zajmujący trzecie miejsce GKS 1962 Jastrzębie.

Stal Stalowa Wola – Legionovia Legionowo 1:0 (0:0)

Bramka – Mateusz Stąporski (87)

Stal Stalowa Wola:Brylewski – Waszkiewicz, Jarosz, Zalepa, Sobotka, Dziubiński, Stelmach (72′ Wasiluk), Łętocha (90′ Śpiewak), Hirśkyj (71′ Bukowiec), Stąporski, Gębalski.
Legionovia Legionowo:Pusek – Goliński, Wojcinowicz, Trzmiel, Kutarba, Kalinowski, Jajko (90′ Abul), Zaklika, Kowalczyk (74′ Wilanowski), Rybkiewicz (65′ Mazurek) – Lukawa (46′ Kłak).

Gryf Wejherowo – Legionovia Legionowo 1:1 (1:0)

Bramki : Przemysław Rybkiewicz (21), Michał Trąbka (90)
Gryf: 1. Dawid Leleń – 7. Paweł Brzuzy (77, 5. Jakub Ptak), 15. Piotr Kołc, 9. Krzysztof Wicki, 11. Mateusz Goerke – 17. Mikołaj Gabor (46, 14. Rafał Maciejewski), 4. Łukasz Nadolski, 8. Michał Trąbka, 10. Jacek Wicon, 20. Hieronim Gierszewski – 22. Piotr Okuniewicz.