W dwudniowym (6-7.02) XII Turnieju Halowym Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo triumf odniosła drużyna Robotników, która w finale pokonała Young Boys Legionowo. Na najniższym stopniu podium uplasowała się ekipa Pocisku Legionowo.

W zawodach wzięło udział w sumie czternaście zespołów, które w sobotę przystąpiły do rywalizacji w hali Zespołu Szkół przy ul. Zegrzyńskiej 3 w Legionowie. Z trzech grup do drugiego dnia turnieju rozgrywanego w Arenie Legionowo awansowało osiem zespołów. Promocję do półfinałów uzyskały ekipy Robotników, Young Boys Legionowo, UKS-u Bródno Warszawa i Pocisku Legionowo.

W pierwszym meczu 1/2 finału pomiędzy Robotnikami a Bródnem do wyłonienia zwycięzcy potrzeba było rzutów karnych, które lepiej wykonywali pierwsi z wymienionych. W finale zagrali także Young Boys, którzy skromnie pokonali Pocisk 1:0. W rywalizacji o najniższy stopień podium sensacja całego turnieju Pocisk Legionowo pokonał faworytów z warszawskiego Bródna. W wielkim finale Young Boys Legionowo ostatecznie ulegli innym przybyszom ze stolicy – Robotnikom – 1:3 i nie zdołali zatrzymać Pucharu Prezydenta w Legionowie. Statuetka dla najlepszego strzelca przypadła Bartłomiejowi Gołasiewiczowi z Robotników, zaś najlepszym bramkarzem sędziowie wybrali Michała Lisa z Pocisku. – Przypuszczam, że mało kto postawiłby na to, że wyjdziemy z samej grupy. Z resztą, o wejście do półfinału musieliśmy walczyć do ostatnich sekund ostatniego meczu fazy grupowej. Pomimo wysiłków, nie udało się pokonać faworyta w półfinale. Zdobycie trzeciego miejsca później było dla nas symboliczną nagrodą za walkę zespołu na przestrzeni całego turnieju. To był udany weekend dla Pocisku – mówi Łukasz Wojnowski, kapitan Pocisku Legionowo. – Turniej przebiegł w atmosferze sportowej rywalizacji oraz z poszanowaniem zasad fair play, z czego jako zarząd jesteśmy bardzo zadowoleni. Cały turniej uważamy za jak bardzo udany, zarówno pod względem organizacyjnym jak i sportowym. Już dziś zapraszamy wszystkich do udziału w przyszłorocznej edycji, a także zachęcamy do wzięcia udziału w wiosennej edycji szóstek piłkarskich – powiedział przedstawiciel organizatora całej imprezy – Stowarzyszenia Legionowskich Lig Szóstek Piłkarskich – Andrzej Tybuchowski.