18 złotych – chcąc zaoszczędzić taką właśnie kwotę, 86-letni mieszkaniec Legionowa złamał prawo. Na szczęście dla niego, za to co zrobił został ukarany tylko grzywną.

Zdarzenie miało miejsce na terenie marketu budowlanego w Jabłonnie. 86-letni mieszkaniec Legionowa pojechał tam, aby kupić haki do wkręcania w ścianę.Szybko znalazł to czego szukał – haki w opakowaniu. Okazało się jednak, że są one dużo droższe od tych sprzedawanych luzem na wagę. Rozdarł więc opakowanie, wyjął z niego metalowe przedmioty, zważył je, a potem chciał je kupić luzem. Nie zdawał sobie jednak sprawy, że wszystkiemu co robił, bacznie przyglądał się pracownik ochrony sklepu. Ochroniarz wezwał policję.

Policjanci z Jabłonny przedstawili 86-latkowi zarzut oszustwa. Mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał się karze grzywny.

4 KOMENTARZE

  1. pamiętajmy ze to starszy człowiek! wiele więcej groźnych przestępstw dzieje się na ulicach naszego miasta

  2. bez sensu! jak widział to pracownik powinien zwrócić mu uwagę ze tak sie nie robi, to starszy człowiek, trzeba takie rzeczy wybaczyć. a pracownik „idiota” patrzył.

  3. Ukarać to powinni ochroniarza za nieuzasadnione wzywanie policji, a potem tych policjantów nakładających grzywnę na 86 letniego człowieka. A Wy to opisujecie zamiast interweniować w tej sprawie u Komendanta Policji, żeby mu tę grzywnę anulował.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.