Wydarzenie kolejki w lidze okręgowej, czyli powiatowe derby, zakończyło się wysokim zwycięstwem Madziara Nieporęt nad Legionovią II Legionowo. Grający w tej samej lidze Dąb Wieliszew utrzymuje wysokie miejsce w tabeli, a piątoligowy Sokół Serock przez to, że w tej kolejce pauzował, stracił swoje miejsce na podium.

Niezłą szansę na powrót do czołówki zespół z Serocka będzie miał już w najbliższą sobotę (24 września). O godzinie 16.30 „mydlarze” zmierzą się u siebie z PAF Płońsk. A wracając do ligi okręgowej, derbowe starcie Madziara Nieporęt z Legionovią II Legionowo zakończyło się zwycięstwem drużyny z Nieporętu 3:0. Komplet punktów na swoje konto zapisał też Dąb Wieliszew, który na wyjeździe pokonał 2:0 Białe Orły Warszawa.

W następnej ligowej kolejce Dąb zagra u siebie z KS Łomianki (24 września, godz. 11.00), Madziar na wyjeździe zmierzy się z liderem tabeli, czyli Talentem Warszawa (25 września, godz. 13.00), a Legionovia II Legionowo podejmie u siebie Victorię II Sulejówek (25 września, godz. 15.00).