Ostatni mecz piłkarzy Legionovii w sezonie 2015/16

Na zakończenie sezonu Legionovia udała się do Stargardu by zmierzyć się z Błękitnymi.

Spotkanie nie było szczególnie istotne, gdyż zespoły nie walczyły w ostatniej kolejce sezonu o nic, poza pozostawieniem dobrego wrażenia.

Drużyna trenera Ryszarda Wieczorka nie rozpoczęła meczu w udany sposób. Już w siódmej minucie spotkania prowadzenie gospodarzom zapewnił Arkadiusz Jasitczak.

Nie załamało to jednak zawodników Legionovii, którzy po utracie bramki starali się odrobić straty. Większe posiadanie piłki nie przełożyło się jednak na zdobycz bramkową.

W drugiej połowie spotkania do głosu ponownie w doszli gracze Błękitnych. Ostatecznie mecz zakończył się ich dwubramkowym zwycięstwem.

Legionovia zakończyła rozgrywki II ligi na 10 miejscu. Teraz pora na podsumowanie sezonu.13396605_902951509814098_951765297_o

Błękitni Stargard – Legionovia Legionowo 2:0 (1:0) Bramki: Jasitczak (7), Magnuski (71).