Poszkodowana zmarła w szpitalu

0
391

W piątek (5 grudnia) około godziny 16.00 na obwodnicy Jabłonny, na wysokości wjazdu na osiedle Przylesie, doszło do kolejnego tragicznego wypadku. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych, poważnie ranna została starsza kobieta. Poszkodowana zmarła w szpitalu.

Z policyjnych ustaleń wynika, że kierująca fiatem seicento, 70-letnia Stefania S. z Legionowa, jechała obwodnica w kierunku Warszawy. Z niewyjaśnionych póki co przyczyn wjechała w tył opla astry, stojącego na czerwonym świetle na skrzyżowaniu, przy wjeździe na Osiedle Przylesie.Uderzenie było silne. Kierowcy opla, 37-letniemu Piotrowi W. nic się nei stało. Stan 70-latki był jednak bardzo poważny. Kobieta była nieprzytomna i miała liczne obrażenia wewnętrzne. Karetka pogotowia zabrała ją do szpitala Bródnowskiego. Mimo natychmiastowego udzielenia jej pomocy lekarskiej, Stefania S. zmarła. Zgon nastąpił około godziny 17.50.

Kierowca opla był trzeźwy. Od 70-letniej kobiety została pobrana krew. Przyczyny i okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku wyjaśni policyjne dochodzenie.  
    Stefania S., to kolejna osoba, która w ciągu niewiele ponad roku zginęła w wypadku drogowym na obwodnicy Jabłonny.