II liga.

15 kolejka (29 października – 2 listopada). LegionoviaStal Stalowa Wola 2:2 (Szymon Lewicki 79, Mateusz Kantor 86 (s) – Łukasz Sekulski 56 (k), 65, Zagłębie Sosnowiec Znicz Pruszków 3:2 (Hubert Tylec 9, Tomasz Szatan 26, Piotr Giel 31 – Mateusz Pielak 63, Mateusz Muszyński 87), Stal MielecGórnik Wałbrzych 3:1 (Rafał Jankowski 50, Sebastian Duda 57, Kamil Radulj 87 – Marcin Folc 34 (k), Puszcza NiepołomiceWisła Puławy 2:2 (Marcel Kotwica 25, Michał Mikołajczyk 64 – Szymon Martuś 68, Adrian Napierała 90 (s), Kotwica KołobrzegMKS Kluczbork 0:0, Okocimski KS BrzeskoEnergetyk ROW Rybnik 1:4 (Wojciech Wojcieszyński 90 (k) – Michał Płonka 44, Mariusz Muszalik 65 (k), Szymon Sobczak 68, Grzegorz Fonfara 79), Błękitni Stargard SzczecińskiSiarka Tarnobrzeg 1:0 (Krzysztof Filipowicz 75), Limanovia LimanowaNadwiślan Góra 1:2 (Rafał Waksmundzki 41 – Adam Setla 53, Tomasz Balul 63 (k), Raków CzęstochowaRozwój Katowice 1:2 (Dariusz Pawlusiński 36 – Sebastian Gielza 70, Tomasz Wawrzyniak 90).

1.

 Rozwój Katowice

30

9

3

3

25-13

2.

 Energetyk ROW Rybnik

29

8

5

2

25-12

3.

 MKS Kluczbork

28

8

4

3

21-9

4.

 Błękitni Stargard Sz.

27

8

3

4

20-15

5.

 Zagłębie Sosnowiec

26

7

5

3

23-17

6.

 Siarka Tarnobrzeg

26

7

5

3

17-13

7.

 Stal Mielec

25

7

4

4

18-15

8.

 Stal Stalowa Wola

25

7

4

4

20-16

9.

 Znicz Pruszków

21

5

6

4

18-15

10.

 Raków Częstochowa

21

6

3

6

18-12

11.

 Nadwiślan Góra

21

6

3

6

20-21

12.

 Legionovia

19

5

4

6

17-14

13.

 Okocimski KS Brzesko

16

3

7

5

12-20

14.

 Kotwica Kołobrzeg

14

3

5

7

20-21

15.

 Wisła Puławy

13

3

4

8

14-25

16.

 Puszcza Niepołomice

13

3

4

8

12-22

17.

 Limanovia Limanowa

9

2

3

10

8-26

18.

 Górnik Wałbrzych

5

1

2

12

9-31

16 kolejka (8-9 listopada). Górnik Wałbrzych – Legionovia (8.11, 1400), Energetyk ROW Rybnik – Błękitni Stargard Szczeciński (7.11, 1700), Znicz Pruszków – Rozwój Katowice (7.11, 1800), Siarka Tarnobrzeg – Limanovia Limanowa (8.11, 1200), Nadwiślan Góra – Raków Częstochowa (9.11, 1300), MKS Kluczbork – Puszcza Niepołomice (8.11, 1300), Stal Stalowa Wola – Okocimski KS Brzesko (8.11, 1300), Wisła Puławy – Stal Mielec (8.11, 1600), Zagłębie Sosnowiec – Kotwica Kołobrzeg (8.11, 1600).

 

Liga okręgowa. Grupa Warszawa I.

1.

 Dolcan II Ząbki

34

11

1

1

59-26

2.

 Drukarz Warszawa

26

8

2

3

44-11

3.

 Legionovia II

25

8

1

5

37-23

4.

 Grom Lipowo

24

8

0

5

34-35

5.

 Dąb Wieliszew

23

7

2

4

25-25

6.

 Vulcan Wólka Mlądzka

23

7

2

4

41-24

7.

 Sokół Serock

21

6

3

4

22-16

8.

 Bóbr Tłuszcz

21

7

0

6

36-31

9.

 ŁKS Łochów

19

6

1

7

25-35

10.

 Legion Warszawa

17

5

2

7

27-37

11.

 Józefovia Józefów

17

5

2

6

29-22

12.

 PKS Radość

15

4

3

6

23-26

13.

 Świt II Nowy Dwór Maz.

14

4

2

8

21-33

14.

 Bór Regut

13

4

1

8

28-44

15.

 Victoria II Sulejówek

11

3

2

8

25-41

16.

 Mewa Krubin

3

1

0

12

15-62

15 kolejka (8-9 listopada). Legionovia II – PKS Radość Warszawa, Dąb Wieliszew – Victoria II Sulejówek, Sokół Serock – Bóbr Tłuszcz, Dolcan II Ząbki – Mewa Krubin, ŁKS Łochów – Józefovia Józefów, Vulcan Wólka Mlądzka Otwock – Świt II Nowy Dwór Mazowiecki, Grom Lipowo – Legion Warszawa, Drukarz Warszawa – Bór Regut.

14 kolejka (15 – 16 listopada). Legion Warszawa – Legionovia II Legionowo 2:4 (29.10), Świt II Nowy Dwór Mazowiecki – ŁKS Łochów 2:1 (30.10), Józefovia Józefów – Sokół Serock, Mewa Krubin – Dąb Wieliszew, Bóbr Tłuszcz – Dolcan II Ząbki, Victoria II Sulejówek – Drukarz Warszawa, Bór Regut – Grom Lipowo, PKS Radość Warszawa – Vulcan Wólka Mlądzka Otwock.

 

Klasa A. Grupa Warszawa I.

1.

 Marcovia 2000 Marki

31

10

1

0

52-15

2.

 Błyskawica Warszawa

28

9

1

1

29-9

3.

 Mazur Radzymin

25

8

1

3

32-18

4.

 Agape Białołęka

22

7

1

2

33-14

5.

 MKS Hutnik Warszawa

16

4

4

3

24-23

6.

 Korona Jadów

16

5

1

5

15-15

7.

 GKS Dąbrówka

13

4

1

6

21-20

8.

 KS II Łomianki

13

4

1

6

20-21

9.

 Rządza Załubice

13

4

1

7

17-30

10.

 Huragan II Wołomin

13

3

4

4

17-25

11.

 Wkra Pomiechówek

12

4

0

7

18-31

12.

 Wicher Kobyłka

11

3

2

5

15-22

13.

 WKS Rząśnik

7

1

4

6

16-25

14.

 Wisła Jabłonna

0

0

0

11

5-46

13 kolejka (8-9 listopada). Wisła Jabłonna – MKS Hutnik Warszawa, GKS Dąbrówka – Agape Białołęka Warszawa, KS II Łomianki – Wicher Kobyłka, Rządza Załubice – Huragan II Wołomin, Wkra Pomiechówek – Błyskawica Warszawa, Korona Jadów – Mazur Radzymin, Marcovia 2000 Marki – WKS Rząśnik.

 

Klasa B. Grupa Warszawa I.

1.

 Kamionek Warszawa

26

8

2

1

48-16

2.

 Młode Orły Halinów

25

8

1

1

35-8

3.

 SKP Korona Warszawa

25

8

1

1

39-16

4.

 Wisła Zakroczym

24

8

0

2

47-17

5.

 Inter Warszawa

21

6

3

2

38-21

6.

 Legionovia III

19

6

1

4

36-16

7.

 Bug II Wyszków

17

5

2

4

34-23

8.

 Sokół II Serock

12

4

0

5

24-29

9.

 Mazur II Radzymin

12

4

0

7

24-40

10.

 Bednarska Warszawa

11

3

2

6

28-32

11.

 Hutnik II Warszawa

6

2

0

9

15-37

12.

 Coco Jambo Warszawa

0

0

0

10

16-66

13.

 Farmacja Tarchomin

0

0

0

10

15-78

13 kolejka (8-9 listopada). Legionovia III – Sokół II Serock (5.11, godz. 2000), Farmacja Tarchomin Warszawa – Kamionek Warszawa, Hutnik II Warszawa – Coco Jambo Warszawa, Wisła Zakroczym – Mazur II Radzymin, SKP Korona Warszawa – Inter Warszawa, Bednarska Warszawa – Młode Orły Halinów. Pauzuje Bug II Wyszków.

12 kolejka (15-16 listopada). Inter Warszawa – Legionovia III Legionowo 2:1 (29.10), Kamionek Warszaw – Bednarska Warszawa 5:1 (30.10), Mazur II Radzymin – Bug II Wyszków 1:5 (2.11), Sokół II Serock – Wisła Zakroczym, Coco Jambo Warszawa – Farmacja Tarchomin Warszawa, Młode Orły Halinów – SKP Korona Warszawa, Pauzuje Hutnik II Warszawa.