Antonina Piotrowicz, trenująca na co dzień w legionowskim Spektrum Sportu, zdobyła na odbywających się we Wrocławiu Mistrzostwach Polski w Squasha tytuł mistrzyni kraju w kategorii dziewcząt poniżej 11 lat. Miejsca w czołówce zajęli także pozostali zawodnicy z klubowej sekcji squasha.

Na przeprowadzonych we wrocławskim klubie Hasta la Vista mistrzostwach kraju legionowskie Spectrum Sportu reprezentowało sześciu juniorów. Wprawdzie nie wrócili oni do domów, tak jak „złota” Antonina Piotrowicz, z medalami, ale również – biorąc pod uwagę rangę zawodów – spisali się całkiem nieźle. Matylda Hamarowicz była 12 w kat. GU13, Paweł Mienkus zajął 21 miejsce w kat. BU15, Karol Krzywina był 13 w kat. BU15, Wiktor Paluchowski uplasował się na 11 miejscu w kat. BU13, a Jan Majocha wylądował na 18 miejscu w kat. BU11. – Nasza sekcja squasha liczy około 40 juniorów, dlatego możemy mieć nadzieję na kolejne sukcesy naszej młodzieży. Systematyczne treningi pod okiem certyfikowanych trenerów przynoszą kolejne sukcesy. Jednocześnie zapraszamy wszystkich chętnych do dołączenia do squashowej ekipy i poznania tego wspaniałego sportu – mówią przedstawiciele Spectrum Sportu.