Unia Skierniewice – a więc kolejny ligowy rywal, była ostatnim sparingpartnerem Legionovii KZB Legionowo przed startem rundy wiosennej. Sobotnie (27 lutego) starcie trzecioligowych rywali zakończyło się wysokim i przekonującym zwycięstwem legionowian.

W pojedynku z gośćmi ze Skierniewic Legionovia wystąpiła w następującym składzie: Krzywański – Kaczorowski, Bujak (Worach), Choroś, Barański (Karabin), Koziara, Zjawiński, Bajdur (Dobrogost), Mroczek (Turkowski), Kluska, Trubeha (Papazjan). Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla gospodarzy, a bohaterem meczu okazał się Andrzej Trubeha, wracający do składu po krótkiej przerwie spowodowanej drobnym urazem. To właśnie on zaczął strzelanie przy Parkowej.

Gola na 1:0 zdobył już w czwartej minucie spotkania. Dwie kolejne bramki padły pod koniec pierwszej połowy. Wynik na 2:0 w czterdziestej minucie podwyższył Marcin Kluska. Cztery minuty później swoją drugą, a trzecią dla Legionovii bramkę strzelił Andrzej Trubeha. Jedyny gol dla Unii Skierniewice padł w pięćdziesiątej dziewiątej minucie i był trafieniem samobójczym.

Już w najbliższą sobotą (6 lutego) o 13.00 Legionovia sprawdzi się w pierwszym tegorocznym meczu o punkty. W zaległym spotkaniu rundy jesiennej podopieczni trenera Michała Pirosa zmierzą się z rezerwami Jagiellonii Białystok. Z kolei tydzień później (13 marca) w pierwszym meczu rundy wiosennej legionowianie podejmą ekipę GKS-u Wikielec. Mecz zostanie rozegrany o godzinie 14.00 na boisku przy Parkowej.