Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie ma ciekawą filmową propozycję na ostatni piątek ferii. W ramach specjalnego wydania KINA OTWARTEGO online zaprasza wszystkich, nie tylko uczniów, na obsypaną nagrodami, nominowaną do Oscara pełnometrażową animację „Marona – psia opowieść”.

Film opowiada perypetie maleńkiej suczki Marony oraz kolejno przez nią napotykanych ludzi – „(…) wizualnie zachwycająca i wzruszająca historia opowiedziana z psiej perspektywy o przywiązaniu, miłości i tym, czym dla psów i ludzi jest szczęście”. Wprowadzenie do tego wyjątkowego familijnego seansu przedstawi dziennikarka filmowa Magdalena Felis.

Zapraszamy (nie tylko wielbicieli psów!) 15 stycznia, dostęp 24 h (godz. 00.01-24.00). Uwaga, obowiązują zapisy. Osoby zainteresowane obejrzeniem filmu powinny przesłać maila o treści: „PIES” na adres: animacja@pik.legionowski.pl do 14.01.2021 r. Seans jest bezpłatny, jednak liczba widzów ograniczona. (Przed wysłaniem maila należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych w zakładce O NAS: https://pik.legionowski.pl/m-onas/m-pik/informacja-rodo.html).