Dzisiaj (11 października) rano na stronie internetowej legionowo.pl pojawił się niecodzienny wpis: „W związku z nieoficjalnymi informacjami o tym, że wszelkie służby przygotowują się do wejścia do Urzędu Miasta Legionowo uprzejmie zapraszamy i deklarujemy wszelką pomoc i wsparcie” – czytamy w krótkim komunikacie.

Plotki o „wizycie” służb mają zapewne związek z ostatnimi głośnymi wydarzeniami i trwającą ciągle medialną nagonką na prezydenta Romana Smogorzewskiego. W ratuszu paniki jednak nie ma. „Od 3 lat mamy bardzo duże doświadczenie w tym zakresie m.in. z przedstawicielami CBA. Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim, Prokuratury Okręgowej w Warszawie, Wydziału do walki z Korupcją Komendy Stołecznej Policji, Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją Komendy Rejonowej Policji” – czytamy w komunikacie. I jak się dalej można z niego dowiedzieć, urzędnicy nie tylko deklarują udostępnienie przedstawicielom służb wszelkich możliwych dokumentów, ale też oferują im… kubek ciepłej kawy.

3 KOMENTARZE

  1. tak naprawdę to kuriozalna sytuacja. partii rządzącej (ale nie w Legionowie) udało się napuścić dużą część mieszkańców na ich własnego człowieka, mimo jasnych deklaracji co głowna parta rządząca chce zrobić z Legionowie – przecież chcą nas do Warszawy włączyć i kasę Legionowa łyknąć która jest całkiem spora. Potem łaskawie może zrobią jakąś ulicę żeby pokazać że współpracują z miastem. Roman to zwalczył a teraz będzie ciekawie. Swoją drogą na codzień widzę że ludze coraz głupsi nie widzą tych manipulacji. Nagona na Romana niezła bo i PO się włączyło bo ich wystawił – w końcu startuje w wyborach nie z ich listy. Ma facet jaja ale na pewno nie spodziewał się takiej skali monipulacji, to byłoby śmieszne gdyby nie było straszne. Każdą nieprawdę można juz publicznie w mediach powiedzieć i powtórzona 1000 razy stanie się prawdą w ludzkich sercach.
    Roman – siły ducha życzę, jaj Ci nie brakuje, zmysł biznesu zajebisty i bardzo dobrze, nasze miasto tylko na tym zyskało. I są mieszkańcy, którzy widzą co się dzieje – wiedz o tym.

  2. NIE WYWOŁUJ WILKA Z LASU !!! stare przysłowie, ale aktualne !!! Smutni panowie w czarnych płaszczach, spoza „stajni Romana”, mogą zepsuć dobry humor każdemu „niewinnemu”.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.