Spółka KZB Legionowo otrzymała certyfikat „Firma Godna Zaufania”. Potwierdza on, że posiadająca go firma jest rzetelna i świadczy usługi na najwyższym poziomie.

 

Certyfikat „Firma Godna Zaufania” to wyróżnienie mające na celu przede wszystkim pozytywną prezentację przedsiębiorstwa w sieci, a co się z tym wiąże, kreowanie jego dobrego wizerunku. Potencjalny klient, który po raz pierwszy wchodzi do siedziby danej organizacji, nabierze zdecydowanie większego zaufania do przedsiębiorstwa, które zostało wyróżnione przez zewnętrzną, niezależną organizację – mówią organizatorzy.

 

Rybnicka firma CBOK Sp. z o.o. stworzyła innowacyjną i autorską metodologię badań, która pozwoliła – na podstawie utworzonego algorytmu – na określenie tzw. współczynnika opinii. Firma przeprowadza badanie danego podmiotu gospodarczego w oparciu o specjalistyczne oprogramowanie. W przypadku pozytywnego wyniku certyfikat zostaje przyznany.

 

Certyfikat „Firma Godna Zaufania” stał się bardzo popularnym i szanowanym przez przedsiębiorców oraz klientów wyróżnieniem. Jest jednym z najpopularniejszych certyfikatów wydawanych w Polsce.

 

AnKa