W niedzielę (24 września) około godziny 16.30 w centrum Legionowa doszło do wypadku z udziałem pieszego. W wyniku tego zdarzenia 9-letni chłopiec trafił do szpitala.

Wypadek miał miejsce na ulicy Piłsudskiego na wysokości Rynku Miejskiego w Legionowie. Kierująca peugeotem 39-letnia kobieta potrąciła 9-letniego chłopca, który wjechał na przejście dla pieszych na rolkach.- Jak ustalili policjanci, kobieta była trzeźwa – informuje rzeczniczka KPP w Legionowie podkom. Emilia Kuligowska. Chłopiec został przewieziony do szpitala. Przyczyna i dokładne okoliczności zdarzenia nie są znane. Ustalą je legionowscy policjanci.

KG

2 KOMENTARZE

  1. Może i zostanę nazwany malkontentem, ale ciekawe kiedy ostatni raz Straż Miejska lub Policja patrolowały okolicę rynku? Kierowca jak i pieszy mają obowiązek zachować ostrożność w okolicach przejść dla pieszych. Nie mówię że SM i policja mają sypać mandatami, ale jakieś pouczenia i edukowanie by się przydały, bo jak patrzę jak u nas w Legionowie jeździ się i parkuje na głównych ulicach w tym na Piłsudskiego, jak się jeździ na rondach, to mam wrażenie, że mniej więcej 1/3 kierowców nie ma prawa jazdy.

    Drodzy współużytkownicy dróg i chodników – jaki ten dzień by nie był pamiętajcie o dobrym wychowaniu i nie wyłączajcie myślenia. Jeżeli się śpieszycie, to trzeba było wyjść pół godziny wcześniej to byście zdążyli i nie psuli nerwów sobie i innym.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.