Koszykarze Legionu Legionowo odnieśli kolejne ligowe zwycięstwo. W sobotę (26 lutego) pokonali na wyjeździe MKS Ochota Warszawa. Spotkanie zakończyło się wynikiem 79:70. Tym samym Legion wziął więc rewanż za ubiegłoroczny mecz, który na własnym parkiecie przegrał 68:86.

Występujący w II lidze legionowianie tylko w pierwszej kwarcie oddali pole rywalowi, nieznacznie przygrywając ją 17:18. W pozostałych trzech to już Legion był górą, odbierając stopniowo rywalowi… Ochotę do dalszej gry. Drugą kwartę goście wygrali 22:19, trzecią 23:19, a czwartą 17:14. W sobotnim meczu najlepiej trafiali do kosza: Łukasz Paul, który zdobył aż 26 punktów, Przemysław Lewandowski – 18 punktów, Sylwester Kus – 11 punktów, Kuba Orłowski i Patryk Jasiński – po 8 punktów, Dariusz Kubica – 7 punktów i Daniel Solanikow – 1 punkt.

W 27 kolejce rozgrywek II ligi mężczyzn w grupie B Legion Legionowo zmierzy się u siebie z ekipą Żubry Horten Białystok, Spotkanie zostanie rozegrane w najbliższą sobotę (5 marca) o godzinie 18.00 w Arenie Legionowo.