Do końca sezonu w lidze okręgowej pozostały jeszcze trzy mecze: dwa zaległe, odwołane wiosną z powodu zagrożenia epidemicznego, oraz jedna bieżąca kolejka. Sokół Serock do lidera traci w tej chwili tylko dwa punkty, ma więc realną szansę na zakończenie sezonu na pierwszym miejscu. Niemal pewne miejsca na podium są też rezerwy Legionovii Legionowo.

Można powiedzieć, że 33. kolejka w lidze okręgowej, rozgrywana w weekend 12-13 czerwca, była bardzo udana dla drużyn z powiatu legionowskiego. Jedynie Wisła Jabłonna swoje zmagania zakończyła bez jakiejkolwiek zdobyczy punktowej. Pozostałe drużyny wygrały swoje spotkania. Sokół Serock rozbił 6:1 Hutnika II Warszawa, Legionovia II Legionowo wygrała 3:1 z KS Wesoła, a Dąb Wieliszew wygrał 3:0 z Olimpią Warszawa. Tylko Wisła Jabłonna przegrała 0:3 z Victorią II Sulejówek.

W środę, w ramach zaległej 22.kolejki, szykuje się kibicom mecz na szczycie – Sokół Serock podejmie u siebie lidera tabeli, czyli zespół Bug Wyszków. Jeśli serocczanie wygrają, wyjdą na pierwsze miejsce. Legionovia II zagra u siebie z Naprzodem Stare Babice, Dąb podejmie Victorię II Sulejówek, a Wisła zmierzy się na wyjeździe ze Świtem II Nowy Dwór Mazowiecki. W bieżącej kolejce Sokół zagra na wyjeździe z Mazurem Radzymin, Legionovia II Legionowo, również w meczu wyjazdowym, zmierzy się z Hutnikiem II Warszawa, Dąb z KS Wesoła, a Wisła Jabłonna z Naprzodem Stare Babice. Wszystkie mecze 34. kolejki zostaną rozegrane w sobotę 19 czerwca o godzinie 11.00.