fot. arch.

Życie sportowe powoli wraca do normalności. Za nami końcówka tygodnia z kolejną ligową kolejką w niższych klasach rozgrywkowych. Na dziewięć drużyn z powiatu legionowskiego grających zarówno w lidze okręgowej, jak i w klasach A i B, pięć wygrało swoje mecze, a cztery poniosły porażki. Mieliśmy też dwa starcia derbowe.

Sokół Serock wygrał na wyjeździe 4:0 z Wisłą Dziecinów, Dąb Wieliszew, również na wyjeździe, w derbach powiatu pokonał Wisłę Jabłonna 6:0, a Legionovia II Legionowo – także na boisku rywala – wygrała 3:2 z Mazurem II Karczew. W następnej kolejce wszystkie drużyny z powiatu, z wyjątkiem jabłonowskiej Wisły, zagrają mecze domowe. Sokół zmierzy się ze Świtem II Nowy Dwór Mazowiecki (8 maja, godz. 11.00), Dąb podejmie Mazura II Karczew (8 maja, godz. 12.00), a Legionovia II zagra z Wisłą Dziecinów (9 maja, godz. 11.00). Natomiast jabłonowska Wisła zmierzy się na wyjeździe z Wichrem Kobyłka (8 maja, godz. 15.00).

Co do pozostałych drużyn, A-klasowy Madziar Nieporęt pokonał u siebie 5:1 WKS Rząśnik, a Dąb II Wieliszew przegrał 2:3 wyjazdowy mecz z Huraganem II Wołomin. W następnej kolejce Madziar zagra na wyjeździe z Błyskawicą Warszawa (9 maja, godz. 15.00), zaś Dąb II podejmie u siebie ŁKS Łochów (8 maja, godz. 15.30). W derbowym meczu w B-klasie Rotavia Nieporęt pokonała 3:1 Impet Łajski, natomiast Mewa Krubin przegrała u siebie 1:9 z Koroną Jadów. W następnej kolejce Rotavia zagra na wyjeździe z Płudami Warszawa (9 maja, godz. 10.00), Impet podejmie u siebie Bobra Tłuszcz (9 maja, godz. 14.00), a Mewa w wyjazdowym meczu zmierzy się z Farmacją Tarchomin (8 maja, godz. 13.00).