fot. arch.

Po 16. kolejce ligi okręgowej w grupie Warszawa I aż dwa zespoły z powiatu legionowskiego zajmują miejsca na szczycie tabeli. Sokół Serock pozostaje wiceliderem, a na trzecie miejsce awansował Dąb Wieliszew. Legionovia II Legionowo również jest wysoko, bo zajmuje piąte miejsce. Natomiast Wisła Jabłonna cały czas nie potrafi odbić się od dna tabeli.

Sokół Serock rozbił na wyjeździe aż 4:0 rezerwy Hutnika Warszawa i dzięki temu umocnił się na pozycji wicelidera. Z kolei Dąb Wieliszew na trzecie miejsce awansował dzięki wyjazdowemu zwycięstwu 2:0 nad Olimpią Warszawa. Do drugiego miejsca wieliszewianie tracą pięć punktów, a do pierwszego – osiem. Druga drużyna Legionovii w tej kolejce zremisowała 1:1 z KS Wesoła. Wisła Jabłonna co prawda wygrała 3:2 z Victorią II Sulejówek, ale trzy zdobyte w tym meczu punkty nie wystarczyły do opuszczenia ostatniego miejsca w tabeli.

W następnej kolejce Wisła zagra u siebie z Naprzodem Stare Babice. Spotkanie zaplanowano na niedzielę 22 listopada na godzinę 13.00. Dzień wcześniej – 21 listopada – Legionovia II Legionowo o godzinie 16.30 podejmie u siebie Hutnika II Warszawa. Dąb Wieliszew, również w sobotę i również na własnym boisku, zagra z KS Wesoła. Mecz zaplanowano na godzinę 11.00, a o godzinie 13.00 tego samego dnia Sokół podejmie u siebie Mazura Radzymin.