To bez wątpienia dobra wiadomość dla legionowskich fanów kobiecej siatkówki. Zwłaszcza tych, którzy mecze wolą oglądać na żywo. Lada dzień DPD Legionovia rozpocznie na platformie Ticketik sprzedaż karnetów na sezon 2020/21. Ceny, jak to w przypadku sprzedaży „hurtowej”, konkurencyjne!

Najbardziej korzystną opcją wydaje się zakup karnetu w cenie 200 zł. Upoważni on jego posiadacza do wejścia na wszystkie mecze w DPD Arenie Legionowo – rozgrywane zarówno w ramach TAURON Ligi, jak i Pucharu CEV oraz Pucharu Polski. Warto wspomnieć, że na sprzedaż klub zamierza przeznaczyć limitowaną liczbę 250 karnetów, które będą również gwarantem możliwości wejścia na mecz w przypadku ewentualnego zaostrzenia restrykcji epidemiologicznych i braku możliwości organizacji imprezy masowej.

Zarząd DPD Legionovii postanowił uprościć cennik i ujednolicić cenę biletów. Podczas spotkań TAURON Ligi i Pucharu Polski ich koszt wyniesie 20 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy), zaś za wejściówki na mecze Pucharu CEV kibice zapłacą 30 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy). Do skorzystania z biletów ulgowych tradycyjnie uprawnione są małe dzieci, młodzież szkolna (szkoły podstawowe oraz średnie), a także emeryci i renciści.