fot. Mikołaj Roszczyk

W ten weekend już wszystkie drużyny piłkarskie z terenu naszego powiatu wznowiły zmagania ligowe. Dąb Wieliszew i Legionovia II Legionowo swoje mecze zremisowały, Sokół Serock wygrał, a Wisła Jabłonna po kolejnym zwycięstwie nad liderem tabeli A klasy umocniła się na jej podium. Rezerwy Dębu na inaugurację rundy wiosennej B Klasy zremisowały, a druga drużyna Sokoła przegrała.

W 18. kolejce ligi okręgowej Dąb Wieliszew zmierzył się na własnym boisku z Burzą Pilawa. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Przeciwnikiem rezerw Legionovii była natomiast Escola Varsovia Warszawa. W tym meczu kibicie bramek nie zobaczyli. Po bezbramkowym remisie drużyny podzieliły się punktami. Jedynie Sokół Serock wyłamał się i w swoim spotkaniu sięgnął po pełną pulę punktów. Mecz z Promnikiem Łaskarzew zakończył się zwycięstwem serocczan 4:2.

A klasowa Wisłą Jabłonna w 15. kolejce grała na wyjeździe z liderem tabeli ŁKS Łochów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem wiślaków 3:2. Rezerwy Dębu Wieliszew w 11 kolejce B klasy zremisowały u siebie 1:1 z Wichrem II Kobyłka, a Sokół II Serock przegrał na własnym boisku 4:2 z Wisłą Zakroczym.

W następnej kolce ligi okręgowej Dąb zagra na wyjeździe Bugiem Wyszków, rezerwy Legionovii podejmą u siebie AP Marcovia Marki, a Sokół Serock pojedzie do Karczewa na mecz z rezerwami tamtejszego Mazura. Wisła Jabłonna zmierzy się u siebie z Wkrą Pomiechówek, Dąb II zagra na wyjeździe z Wisłą Zakroczym, a Sokół II podejmie u siebie wicelidera tabeli B klasy – Zły Warszawa.