Pościg i strzelanina w Legionowie

1
131

W nocy z soboty na niedziele na terenie Legionowa doszło do pościgu za kierującym samochodem marki Mercedes, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Podczas pościgu za uciekinierami, doszło do zderzenia z betonowym ogrodzeniem na skrzyżowaniu ulic Sowińskiego i Krasińskiego. Kierujący i pasażerka uciekli pieszo. Wtedy policjanci oddali strzał ostrzegawczy.

Do zdarzenia doszło około godziny 3 nad ranem. Gdy samochód uderzył w ogrodzenie i został uszkodzony, podróżujące nim osoby postanowiły uciekać pieszo. Wtedy jeden z policjantów sięgnął po broń służbową, oddając w powietrze strzał ostrzegawczy. Zarówno kierowca jak i pasażerka zostali zatrzymani. Oboje byli pod wpływem alkoholu w ich organizmie było ponad promil alkoholu. W trakcie przeszukania pojazdu, ujawniono ponad gram środków odurzających. Po badaniach okazało się, że jest metaamfetamina. Mężczyzna i kobieta zostali zatrzymani w Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych w Komendzie Powiatowej Policji. Na miejscu zderzenia samochodu, czynności wykonywane były w obecności Zastępców Komendanta Powiatowego Policji.

/MK/

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPożar drewnianego domu w Skrzeszewie
Następny artykułWieczór z talentami
Redakcja

Gazeta Miejscowa / Telewizja Legionowo | ul. Piłsudskiego 3, 05-120. Legionowo. Telefon: 515 267 766, fax: 22 774 11 17, email. gazeta@miejscowa.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here