Poniedziałek (15 czerwca) był dniem zmian kadrowych w Legionowskiej policji. Dotyczyły one zarówno komendy powiatowej jak i podległych jej komisariatów. Nowi komendanci i ich zastępcy pojawili się w Jabłonnie, Wieliszewie i Nieporęcie.

Zmiany kadrowe w KPP Legionowo dotyczyły zespołu dzielnicowych i wydziału dochodzeniowo – śledczego.  Ten pierwszy został przekształcony w rewir dzielnicowych i powiększony o dwa etaty (z pięciu do siedmiu), w tym jeden kierowniczy. Szefem legionowskich dzielnicowych został st. asp. Mariusz Czajka. W wydziale dochodzeniowo –  śledczym legionowskiej komendy utworzono natomiast Referat I, którego kierownikiem został asp. szt. Jacek Woźniak.

Zmiany w podległych komendzie powiatowej komisariatach zaczynamy od Jabłonny. Tam, po 31 latach służby na emeryturę przeszedł dotychczasowy komendant tamtejszej jednostki policji, asp. sztab. Bogdan Jachowicz. Na to miejsce został powołany jego dotychczasowy zastępca, podkom. Janusz Sochocki. Obowiązki zastępcy komendanta jabłonowskiego komisariatu natomiast powierzono asp. szt. Arturowi Purzyckiemu.

Nowym szefem Komisariatu Policji w Wieliszewie został podkom. Zbigniew Prusinowski, dotychczasowy zastępca komendanta KP w Nieporęcie. Jego miejsce w nieporęckim komisariacie zajął podkom. Hubert Placek, pełniący dotychczas służbę w wydziale walki z terrorem kryminalnym i zabójstw Komendy Stołecznej Policji.

3 KOMENTARZE

  1. Czy to ten hubert placek, który – w trakcie służby w KPP w Legionowie -swoimi sposobami „nakłania” świadków do zeznań w postępowaniu przygotowawczym? Piszcie o tym, jeżeli mieliście z nim coś wspólnego

  2. Czy to prawda, że niejaki hubert placek, który obecnie służy w Nieporęcie, wcześniej służył w Komendzie Stołecznej w Warszawie, gdzie w miejscu służby żłopał alkohol, a wcześniej był w Komendzie Powiatowej w Legionowie?

Comments are closed.