W czwartek (28 maja) na terenie powiatu legionowskiego wydarzyły sie trzy kolizje drogowe. Nikt w nich na szczeście nie zostął ranny.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce o godzinie 12.30 w Serocku na skrzyżowaniu ulicy Warszawskiej i Zakroczymskiej.Kierujący nissanem 63-letni Jan W, uderzył w tył jadącego przed nim forda. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Obyło się bez ofiar. Prowadzący nissana został ukarany mandatem w wysokości trzystu złotych.

Do drugiej kolizji doszło o godzinie 16.25 w Skierdach na ulicy Modlińskiej 96, kierujący fiatem panda zjechał na przeciwległy pas ruchu uderzając w tylną, lewą oponę scani. Kierowca fiata, 62-letni Hieronim R.został ukarany mandatem w wysokości dwustu pięćdziesięciu złotych. Obaj meżczyżni byli trzeźwi.

Około pół godziny później, o godzinie 17.00 na ul. Modlińskiej 48 w Skierdach, doszło do następnej kolizji drogowej.  Kierująca peugeotem, 38-letnia Ewa M., uderzyła w tył volkswagena. Skrawczyni kolizji była trzeźwa. Kobieta została ukarana mandatem w wysokości trzystu złotych.