Bardzo udaną passę notują siatkarskie drużyny LTS-u Legionovii Legionowo. Po awansach juniorek do finałów i kadetek do półfinałów Mistrzostw Polski, w miniony weekend swój sukces osiągnęły także młodziczki (rocznik 2000). Wcześniej 15-letnie siatkarki zdobyły srebrne medale Mistrzostw Mazowsza, zaś w rozgrywanym w dniach 20-22.03 turnieju w Lublinie podopieczne trenera Krzysztofa Kuny wywalczyły promocję do 1/2 finałów MP z 1 miejsca. Na Lubelszczyźnie wygrały trzy z czterech spotkań, pozostawiając w polu pokonanych ekipy z Łodzi, Lublina i Torunia. Dopiero w ostatnim meczu zawodów LTS uległ BAS-owi Białystok 1:2. Szkoleniowiec klubu z Legionowa dał szansę gry w tych zawodach również trzem zawodniczkom z rocznika 2001.

LTS Legionovia – MUKS Abis SP24 Łódź 2:0 (25:17, 25:21)
LTS Legionovia – TPS Lublin 2:0 (25:19, 25:21)
LTS Legionovia – TKS-T Budowlani Toruń 2:0 (25:13, 25:9)
LTS Legionovia – BAS Białystok 1:2 (25:9, 27:29, 13:15)

LTS Legionovia: Ciejka, Rojecka, Margalska, Szczepańska, Wałek, Kosewska, Parzydło, Kuźmińska, Nowak, Kempfi, N.Dąbrowska, Wykowska, Piłatowicz, Sikora, Grzegorzewska.